Author: a***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Aluza muy bien y se ve de buena calidad excelente compra y económica
顏色: 白色
Price: HK$144.61
Original Price: HK$149.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Removable |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260309235564516763828 |
Author: a***t
Date:
Review: Aluza muy bien y se ve de buena calidad excelente compra y económica
顏色: 白色
Author: L***ũ
Date:
Review: Okay, tối thử độ sáng sau
顏色: 白色
Author: d***1
Date:
Review: Artículo Exelente cumple con lo anunciado
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.